Cayan Help

Twoja Pomoc w każdej sprawie

O nas

Jesteśmy grupą osób będących pasjonatami prawa. Posiadamy bogate doświadczenie praktyczne w zakresie pomocy prawnej obejmującej poszczególne gałęzie prawa, a także niezbędną wiedzę teoretyczną nabytą podczas studiów prawniczych odbytych na Wydziale Prawa, Administracji I Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikacji prawniczych, a także studiów doktoranckich. Naszą misją jest zapewnienie dostępu do szeroko rozumianej pomocy prawnej każedmu, kto jej potrzebuje.

Dla nas najważniejsza jest umiejętność dopasowania się do oczekiwań klienta oraz poznanie istoty jego problemu – tacy jesteśmy, zaufaj nam! Stale współpracujemy z adwokatami, radcami prawnymi oraz notariuszami z całej Polski.

Certyfikaty naszych pracowników

Opinie naszych klientów

{

Początkowo bałam się przelać pieniądze przez stronę, ale zaryzykowałam i nie żałuję, oddzwoniła do mnie przesympatyczna Pani, odpowiedziała na WSZYSTKIE moje pytania. Dziękuję i polecam.

5
Katarzyna, lat 57, Trzebnica
{

Dziękuję za szybkie i jasne wyjaśnienie mojej sprawy! Polecam z czystym sumieniem.

5
Mariusz, lat 35, Oława
{

Bez problemu uzyskałam szybką poradę na temat odpowiedzi na pozew o rozwód, polecam tę firmę z uwagi na profesjonalizm, wspaniałe podejście w delikatnych sprawach- rozwód, kontakty z dzieckiem!

5
Ania, lat 39, Wrocław
{

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z zespołem Cayan Help, szybko sprawnie, a co ważne tanio!

5
Marek, lat 48, Strzelin
EnglishPolishUkrainian